DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Motivační hračka

Motivační hračka

základní varianta 170 Kč

s podšitým popruhem 190 Kč

s amortizérem 210 Kč

zip + 50 kč, míček 4cm + 40 Kč, míček 5 cm + 50 Kč

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

          Něco o motivační hračce     

Umožňuje házení a zároveň odměňování hledáním pamlsků uvnitř hračky. Je vhodná pro pejsky, kteří dokáží svým čenichem a jazykem vydolovat pamlsek téměř z čehokoliv. Pamlsky z harčky samy nevypadnou, pejsek se k nim dostane pomocí čenichu a když je šikovný, tak i packy.

Pro větší atraktivnost lze do hračky všít i pískátko. Doplněná popruhem  poslouží i jako přetahovadlo. Další varianta, opatřena klasickým zipem z umělé hmoty je vhodná k výcviku aportování neboť chytrý pejsek brzy zjistí, že s lidskou pomocí se k pamlsku dostane rychleji. Z motivační hračky se stane hračka interaktivní spojením několika hraček dohromady. 

Hračka je vyrobena ze softshellu, vystužena molitanem, vnitřek je ze šusťákoviny.

Vyrábím ji v různých velikostech v rozmezí cca 11 cm - 16 cm a v různých barevných variantách dle aktuální nabídky softshellu. Velikost hračky záleží na velikosti čenichu psa, proto je dobré do objednávky uvést pro jaké plemeno nebo velikost psa je hračka určena, pokud by se zvolila malá velikost pejsek se do hračky čenichem nedostane a mohlo by dojít k rychlé devastaci hračky.

Hračka není náročná na údržbu lze prát v ruce i v pračce na 30°C. Při promočení či zablácení lze hračku snadno očistit a vysušit jakýmkoliv hadříkem, ale nejlepší je hadřík z mikrovlákna.

Autorem hračky jsem já osobně a testujícími pejsky Barney a Lizy a jak si hračku oblíbili můžete vidět na těchto amatérsky natočených filmech :

https://www.youtube.com/watch?v=26WSpk5juY4

https://www.youtube.com/watch?v=yGG27NzkiR0

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------